Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Leśnych Skrzatów

Leśnych Skrzatów, Chomęcice, wielkopolskie

  • 335 000 zł
  • 879 m²
  • 381,11 zł/m²

Zdjęcie

Robert Afum

Skontaktuj się

Działka, ul. Leśnych Skrzatów

Leśnych Skrzatów, Chomęcice, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

335 000 zł

879 m²

381,11 zł/m²

Działka, ul. Leśnych Skrzatów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

335 000 zł 879 m² 381,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 335 000 zł (381,11 zł/m²)
  • Działka: 879 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KW350669

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Chomęcice - Działka budowlana z MPZP pod dom lub usługi - Dostępne 4 parcele

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 879 m², położona w miejscowości Chomęcice (gmina Komorniki). Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, zdominowanej przez nową zabudowę jednorodzinną, co czyni ją idealnym miejscem zarówno dla inwestora indywidualnego, jak i dewelopera. (...)

Agent

Robert Afum

511 167...

511 167 664

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

511 167...

511 167 664

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: