Działka, ul. Leśnych Skrzatów
Leśnych Skrzatów, Chomęcice, wielkopolskie
- 1 400 000 zł
- 3 737 m²
- 374,63 zł/m²
Robert Afum
Skontaktuj się
Działka, ul. Leśnych Skrzatów
Leśnych Skrzatów, Chomęcice, wielkopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka, ul. Leśnych Skrzatów
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 400 000 zł 3 737 m² 374,63 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 400 000 zł (374,63 zł/m²)
- Działka: 3 737 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: KW979308
Lokalizacja
- Adres: Leśnych Skrzatów, Chomęcice, Komorniki, poznański, wielkopolskie
Opis nieruchomości
CHOMĘCICE - 4 DZIAŁKI BUDOWLANE Z POTENCJAŁEM POD BLIŹNIAKI
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Chomęcice (gm. Komorniki). To idealna propozycja dla inwestorów oraz deweloperów szukających gruntów z gotową infrastrukturą energetyczną i elastycznym planem zagospodarowania, gwarantującym szybki start inwestycji. (...)